Mělník - První přípravné utkání absolvovali v pátek futsalisté pražské Sparty. Trenér Beni Simitči do utkání nasadil všechny nové posily, které tak mohl poprvé vidět pohromadě v zápase. Jeho tým nakonec zvítězil 3:1.

Skóre utkání otevřel ve 12. minutě Michal Belej, ke kterému se odrazil pokus Sopa a první jmenovaný dorážel do prázdné branky. O dvě minuty později mohla Sparta vedení navýšit, ale Amadeův pokutový kop po šestém akumulovaném faulu domácích brankář Soumar vyrazil.

Úvod druhého poločasu připomínal festival tyčí. Postupně ji nastřelili sparťané Marcelo a Brahimi, a také domácí Vokoun. Ve 30. minutě už se Sparta mohla radovat z druhé branky, když Amadeu rozehrál aut na Lucase, který posunul míč Marcelovi, a ten se nejprve obtočil kolem obránce a následně přehodil brankáře - 0:2.

Další velkou šanci měl Amadeu, ale jeho pokus skončil na břevně a z protiútoku dokázal Mělník snížit, když se ranou na zadní tyč prosadil Vokoun. Poslední slovo měla ale ve 40. minutě Sparta, když rychlý brejk Pimpolha zakončil lobem přes brankáře opět Marcelo.

Mělník - Sparta Praha 1:3 (0:1)
Branky: 37. Vokoun - 12. Belej (Sop), 30. Marcelo (Lucas), 40. Marcelo (Pimpolho). Mělník: Soumar (21. Jenč) - Gabčo, Vokoun, Rolenc, Malák, Buzek, Němec, Šuba, Koubek, Stýblo, Prejsa. Sparta: Cristiano (21. Bezstarosti) - Marcelo, Brahimi, Pimpolho, Belej, Lucas, Ricardo, Sop, Gustavo, Amadeu, Zdržálek, Hora.