„Mělník hraje vcelku dobře. I když některé zápasy prohrál, tak nehrál špatně. Speciálně když hraje doma, snaží se na soupeře vlétnout a vytvořit si tlak, ze kterého se snaží vytěžit šance a góly. Čekám urputný boj, dokud se nám nepodaří zlomit soupeřův odpor," uvedl trenér Sparty Beni Simitči a dodal: „Zahlédl jsem na sociálních sítích, že konkrétně Dominik Zdržálek nás chce porazit. Věřím ale, že se to Mělníku nepodaří. Naše kvalita je taková, že bychom měli soupeře v lize porážet. Může se stát, že nás někdo o body připraví, ale nečekám to od Mělníka. Jedeme vyhrát a zároveň zápas chceme zvládnout bez újmy na zdraví."

To, že Sparta pojede pro vítězství potvrdil i Azem Brahimi: „Věřím, že získáme tři body, které potvrdíme kvalitním výkonem. S Mělníkem jsme se potkali v přípravě, ale od té doby jsme hodně pracovali a zlepšili se, takže věřím, že výsledek bude ještě lepší než v přípravě."

Před zápasem řekl několik slov i trenér Olympiku Mělník Pavel Šuba: „Sparta Praha je v jakémkoliv sportu obrovské jméno a pro soupeře výzva ke stoprocentnímu výkonu. Takže o motivaci a nasazení hráčů se už ani nemusím starat. Opět bude plná hala, která bude zvědavá na zahraniční seskupení v barvách Sparty a naše hráče bude hnát dopředu. Doufám, že všem hráčům utkání sedne, odevzdají maximum svého umění a budou úspěšní.